Pratik Hazır Ofis Hizmeti ile Artık Konforu Bir Arada Yaşıyabilirsiniz.

Pratik Hazır Ofis Hizmeti ile Artık Konforu Bir Arada Yaşıyabilirsiniz.

PRATİK HAZIR OFİS

Bir işe girişimde bulunmadan önce yapılması gereken iyi bir plan yapmaktır. Lokasyonu iyi bir ofis bu planın belki de en önemli parçasıdır. Ofisin kirası kadar teşrifatı (masa, sandalye, yazıcı-tarayıcı, fotokopi, faks, dekorasyon vb.) da masraf kalemlerinin başında gelmektedir. Üstelik sekreter, temizlikçi, güvenlik hizmeti gibi maaş ödemesi, sigorta primi, stopaj vb. giderler de bulunmaktadır.

Hazır ofis tutun maliyetlerinizi düşürün rahat ve konfor bir arada

Küresel bir ofis kiralama metodu olarak son zamanlarda sıkça karşılaşılan hazır ofisler, ofis açmanın en kolay ve en düşük maliyetli bir yolu olarak dikkat çekmektedir. Evinden, freelance ve startup gibi son dönemin moda çalışma konseptinde çalışanlar son derece pratik hazır ofis ortamlarını tercih etmektedirler.

Hizmet ve imkanlar

Öncelikle iş hayatına yeni giren girişimciler için vergi dairesine bildirmek üzere bir iş adresi sağlanmış olur. Modern ofis mobilyaları ve ekipmanları kullanılır. Ofise “7/24” giriş sağlanabilir. Telefonlar şirket ismiyle cevaplanır. Posta kabulü ve teslimatı sağlanır. bunların girişimciye yönlendirilmesi sağlanır. Resepsiyon servisi sağlanır. Misafir karşılama ve ikram servisi verilir. Kişiye özel telefon numarası ve telefon cihazı tahsis edilir. Elektrik, su, ısınma, soğutma, aidat, sigorta, günlük ofis ve ortak alan temizliği, internet, cafe alanında çay-kahve ve su ikramı, resepsiyon ve business lounge kullanımı, toplantı odalarına erişim, fotokopi, fax makinesine erişim gibi birçok pratik hazır ofis hizmet ve imkanı sunulmaktadır.

Fırsat ve avantajlar

Tam donanımlı, iyi tasarlanmış, modern dekorasyona sahip bir ofis elde edilmiş olur. “7/24” güvenlik sağlanır. Merkezi bir iş alanında prestijli bir iş adresine sahip olunur. Sekretarya ve temizlik hizmeti sunulur. Girişimciye/firmasına özel telefon hattı verilir. Girişimci/firması adıyla telefon cevaplanır. Not alınır ve arama yönlendirilir. İş büyüdükçe ofis de büyütülebilmektedir. Her şey için tek fatura pratik hazır ofis avantajlarından biridir (bina aidatı, doğalgaz, elektik-su, internet, telefon). Ayrıca mutfak ve temizlik alışverişleri yapılmaya gerek kalmamaktadır. Elektrik kesintileriyle karşılaşılmamaktadır. Faks ve postalar alınarak yönlendirilir. Toplantılarda teknik destek, telekonferans ve video konferans imkanı sağlanır. Yüksek hızlı internet ve bilişim altyapısı kullanılır

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir