Prestijli İş Adresi İsti Ofisle Artık Mümkün

Prestijli İş Adresi İsti Ofisle Artık Mümkün

PRESTİJLİ İŞ ADRESİ

Prestij en kısa tabirle saygınlık kelimesiyle ifade edilmektedir. İş dünyasında saygın olabilmenin yolu da prestijli iş adresi sahibi olmaktan geçmektedir. Özellikle kurumsallaşma sürecindeki firmalar marka yönetimi, algı yönetimi, imaj yönetimi gibi konulara son dönemde çok eğilmektedir. Bu noktada firmanın prestije sahip bir plazada ya da iş merkezinde kurulması gerekmektedir. Bir anlamda bu adres, müşterilerine karşı firmanın kurumsal yüzünü temsil ederler. Bu tür büyük iş merkezleri, aynı zamanda bünyesinde bulundurdukları pek çok hizmet ve imkanlarla firmaları pazarda daha iyi bilinir bir hale getirebilmektedirler. Lokasyonları ve ulaşılabilirliği kadar bu hizmet ve imkanlar nedeniyle kiraları da bir hayli yüksek seyretmektedir.

Yeni bir yöntem

Sanal ofis fiyatları

sanal ofis çalışma alanları

Bazı iş kolları ve tercihler, ofis mesaisinden çok saha mesaisini gerektirebilir. Bu yüzden ofis açmanın zorluklarına ve boş yere yapılan maliyetlere gerek kalmaz. Ancak bu noktada önemli olan yasal bir adrese sahip olmaktır. Bu noktada prestijli iş adresi adı verilen bir uygulama son zamanlarda dikkat çeken bir ofis edinme yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu şekilde plaza/iş merkezlerine yüksek kira ve aidat ödemesi yapılmaz. Lokasyonu gayet iyi merkezi bir mekan adresi kullanabilme imkanı doğmuş olur. Vergi dairesine de bildirilebilen bu yöntemde adres sayesinde iş açılışı yapılır. Kartvizitin adres kısmında belirtilebilir. Bütün resmi yazışmalarda, web sayfasında, e-postalarda vb. kullanılabilir.

Diğer avantajları

Bu sistemde girişimci adına gelen posta, tebligat, kargo, kurye vb. gönderiler kabul edilmekte ve teslim alınmaktadır. Plaza/iş merkezinin toplantı salonları kullanılabilmektedir. Kullanıldığı kadar ödeme yapılmaktadır. İmaj bakımından iyi bir toplantı salonu müşterileri cezbeden ortamlardır. Kablosuz internetten, toplantı salonunun teknolojiik aletlerinden de yararlanabilirler. Söz konusu prestijli iş adresi yönteminde hazır ofis veya sanal ofis seçenekleri de opsiyonel kullanılabilmektedir. Bu şekilde ofis mesaisine zorunlu kalınan hallerde bu opsiyonlarla modern dizayn edilmiş ofislerde çalışabilirler. Kira bedellerine kullanılan elektrik, su, internet, ısınma-soğutma giderleri, sekreterya hizmetleri, temizlik giderleri, güvenlik hizmetleri gibi giderler dahildir. Girişimciye düşen ise nezih bir ortamda işine tam konsantre olmaktır.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir