Sanal Ofis

Sanal Ofis Çözümleri

Değişen dünyada iş yapmanın gerekleri hızla değişiyor. Homeofis kavramından sonra iş dünyası yeni bir kavramla tanıştı: Sanal Ofis. Fiziksel bir ofis artık reel bir işin olmazsa olmazlarından değil.

İsti Ofis’in size sunduğu sanal ofis paketlerinden yararlanarak reel bir ofisin imkanlarından istediğiniz ölçüde ve çok düşük maliyetlerle yararlanabilirsiniz.

Sanal ofis, sizi geleneksel bir ofis sahibi olmanın tüm yüklerinden kurtarır. Ofisin kiralanması, tefrişatı, teknik alt yapısının kurulması gibi zahmetlerden ve personel maaşları, kira, elektrik, su, doğalgaz gibi sabit maliyetlerden kurtulursunuz. Isıtma-soğutma sorunlarına kafa yormaz, ofisin temizliğini, komşularla ilişkileri dert etmez böylece asıl işinize konsantre olabilirsiniz.

İsti Ofis’in sunduğu sanal ofis imkanları sayesinde homeofis ya da freelance olarak çalışıyor olmanın dezjavantajlarından kurtulur, prestijli bir ofis adresine ve profesyonel bir sekreterya hizmetine kavuşursunuz.

Kargo ve postalarınınız uzman çalışanlarımız tarafından titizlikle takip edilir, tarafınıza konu hakkında bilgi verilirken kargolarınız istediğiniz adrese yönlendirilir.

Şirketinize tahsis edilmiş olan numaraya gelen telefonlar şirket ismi ile açılır, müşterileriniz kurumsal bir anlayışla cevaplanır. Taleplerinize uygun olarak gelen telefonlar anında size yönlendirilir ya da e-maille size bilgi verilir.

Yani siz ofiste olmasanız da, hatta aslında reel bir ofisiniz olmasa da iş dünyasının merkezinde, prestijli bir adreste, profesyonel çalışanlarla iş yapmanın konforunu yaşarsınız.

İletişim Formu