Soru-Cevap

Hazır Ofis Nedir?

İsti Ofis hazır ofislerinde şunlar yer almaktadır:
• Dayalı döşeli bir ofis,
• Size özel bir resepsiyonist
• Sekreterlik hizmetleri ve kişisel asistan
• Tam donanımlı toplantı odaları ve günlük paketler
• Limitsiz ve yüksek hzlı internet altyapısı.
• Çay ve kahve makinesi bulunan açık mutfak

Hazır Ofislerinizi Nasıl Gezebilirim?
İsti Ofis’i daha iyi anlamanız için kendi gözlerinizle görmeniz gerektiğine inanıyoruz. Lütfen randevu isteyin. Size ofisimizi tanıtmaktan memnuniyet duyarız.

Hazır Ofis Sözleşmemin Süresi Ne Kadardır?
İsti Ofis’de 1 aydan başlayan sürelerle sözleşme yapabilirsiniz.

Sanal Ofis Nedir?
İsti Ofis; Sanal Ofis, ofisle ilgili olan her şeyi içerir. Evden veya herhangi bir yerden çalışabilir, hiçbir maliyet olmaksızın profesyonel bir ekibe sahip olabilir ve kurumsal bir şirketin olanaklarından ve altyapısından yararlanabilirsiniz. Ofis kirası, doğru eleman kadrosunu işe alma ve eğitme, stopaj, aracı komisyonu ve teknolojik altyapı da dâhil olmak üzere faaliyet giderlerinizi ve masraflarınızı %90’a varan ölçde azaltmanıza yardımcı olacaktır.

Sanal Ofis ile Evden Nasıl Çalışabilirim?
Evden veya herhangi bir yerden çalışıyorsanız, İsti Ofis size ve şirketinize profesyonel imaj ve prestij katar.

Sanal Ofis Kapsamında aşağıdaki hizmetler vardır;
• Prestijli bir şirket adresi
• Yerel bir iş telefonu numarası
• Çağrılarınızı yöneten size özel bir asistan

Sanal Ofis’e Dahil Olan Maliyetler Nelerdir? Herhangi Bir Gizli Maliyet Var Mı?
Hiçbir gizli maliyet yoktur. Sabit bir maliyetiniz olacaktır: aylık Sanal Ofis üyelik ücreti.sirketadresim.com, ek hizmetler için kullanıma göre ücretlendirme yapar. Yani sadece kullandığınız şeyler için ödeme yaparsınız. Kullanmadıklarınız için ödeme yapmaz, maliyet avantajı yaratırsınız.

Nasıl Sana Ofis Üyesi Olabilirim?
Sanal Ofis Devrimi’ne katılmanın ne kadar kolay olduğuna inanamayacaksınız. Üye olmak için paket veya paketlerden birini ve tercihinize göre bir lokasyonu seçmeniz ve kredi kartı bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Üyeliğiniz, 5 dakikadan kısa bir sürede tamamen aktif hale gelecektir! Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Sanal Ofis Sözleşmemin Süresi Ne Kadar?
İsti Ofis’de 1 aydan başlayan sürelerle sözleşme yapabilirsiniz.

İsti Ofis, şirketimin adına telefonlarımı yanıtlamak için bir resepsiyonist sağlayabilir mi?
Evet. Telefon yanıtlama hizmetimizi barındıran paketlerimizden herhangi birine sahip olmanız bu hizmete sahip olmanız için yeterli.

İsti Ofis Ailesi
Müşterilerimiz için özel olarak geliştirilen networking hizmeti olan İsti Ofis Ailesi ile yapabilecekleriniz:
• Yeni iş çevresi oluşturabilir,
• Yeni iş bağlantıları kurabilir,
• Geniş bir potansiyel mşteri portföyüne erişebilirsiniz.

İsti Ofis Ailesine Nasıl Katılabilirim?
Siz de İsti Ofis hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, info@İstiofis.com adresine e-posta gönderebilir, 0 212 803 19 70 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

Şirket telefon numaralarımı değiştirmek zorunda mıyım?
Tabii ki hayır… Mevcut şirket telefon numaralarınızı bize yönlendirebilir, İsti Ofis Sekreterlik Hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Şirketime ait sabit telefon numaram yok; kendi cep telefonumu kullanıyorum. Yeni bir telefon numarası almak için ne yapmam gerek?
Hiçbir şey! Talebiniz üzerine size sabit telefon numarası sağlar ve yeni telefon numaranıza gelen çağrılarınızı dilediğiniz telefona bağlarız.

Telefonlarımızı gerçek bir insan mı cevaplayacak yoksa otomatik bir ses sistemi mi?
Elbette gerçek bir insan! Şirketinize gelen her telefon, diksiyonu düzgün, temsil yeteneği yüksek, yoğun telefon trafiğini yönetebilecek kapasitede, iyi seviyede İngilizce bilen, mesajları alabilecek ve hiçbirini atlamadan size iletecek kadar dikkatli bir sekreterimiz tarafından cevaplanır.

Hangi günler ve hangi saatler arasında çalışıyorsunuz?
Haftanın yedi günü, 24 saat ve tüm yıl boyunca hizmetinizdeyiz… Artık ne hafta sonunda çağrılarınız cevapsız kalacak ne de yıllık izinlerde ”Telefonlara kim bakacak?” sorusu aklınızı tırmalayacak.

Çağrı merkezleri ve Sanal Sekreterlik arasındaki fark nedir?
En önemli fark, verdiğimiz hizmetin sizin için özel olarak tasarlanması ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilmesidir. Sizin için atanan sekreteriniz, şirketinize özeldir; şirketinizin çalışanları, ihtiyaçları, özel müşterileriniz, çalışanlarınızdan ya da müşterilerinizden gelecek farklı talepler gibi konularda eğitim alır ve gelen çağrının konusuna göre (örneğin yeni bir müşteri ya da acil bir durum) doğru aksiyonu alabilecek yeterlilikte olacaktır.
Üstelik sekreterlerimiz, sanki sizin ofisinizdeymiş gibi çalışır ve bu yönde algı yaratırlar. Tüm iş ortaklarınız ve müşterilerinizle insani, olumlu, itibarı yüksek iletişim ortamı yaratırlar.

Şirketime bir telefon geldiğinde İsti Ofis’deki sekreterim bu telefonu ne diyerek açacak?
Müşterinizi önce profesyonelce hazırlanmış bir IVR anonsu karşılayacak; “Örnek İnşaat’a hoş geldiniz, aradığınız kişinin dahili ….” daha sonra sekreteriniz; “İyi günler Örnek İnşaat….” veya kullanılmasını istediğiniz standart bir anons varsa o da kullanabiliriz.

Gelen telefonları bana nasıl aktaracaksınız?
Standart bir çağrı karşılama süreci şöyledir:
• Sekreterimiz telefon çaldığında cevaplar, arayan kişi, aranılan kişi ve kısaca arama nedenini öğrenir.
• Gelen çağrıyı beklemeye alır ve aranılan kişiye (size) ulaşır.
• Çağrının ana hatlarını (arayan kişiyi ve kısaca arama nedenini) belirterek görüşmeyi isteyip istemediğinizi sorar.
• Görüşmeyi kabul ederseniz telefonu bağlar ve hattan çıkar.
• Görüşmeyi istemezseniz arayan kişiye size ulaşamadığını söyleyerek mesajını alır ve bu mesajı e-posta olarak size iletir.
Önemli Not: Bu standart uygulamanın dışında farklı beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre prosedürü değiştirebilir, örneğin dilediğiniz zaman dilimlerinde telefon aktarmak yerine sadece mesaj alarak size e-posta yoluyla iletebiliriz.

Gelen telefonları cep telefonuma ya da evime bağlayabilir misiniz?
Elbette! Şirketinize gelen çağrıları nereye isterseniz oraya bağlayabiliriz.

Telefon bağlamak için uygun olup olmadığımı nasıl bilebilirsiniz?
Gelen çağrıyı karşılar (telefonu cevaplar), beklemeye alır ve size ulaşırız. Arayan kişiyi ve kısaca arama nedenini belirterek görüşmeyi isteyip istemediğinizi sorarız.

Telefon bağlamak istediğinizde uygun değilsem ne olacak?
Görüşmeyi istemezseniz ya da uygun değilseniz, arayan kişiye size ulaşamadığımızı (ya da farklı bir bilgi verilmesini isterseniz bu bilgiyi) söyleyerek mesajını alır ve bu mesajı e-posta olarak size iletiriz.

Mesaj ve fakslarıma nasıl ulaşabilirim?
Tüm mesaj ve fakslarınız, bize bildirdiğiniz e-posta adresine anında gönderilir. Siz de istediğiniz zaman e-posta kutunuzdan mesajlarınıza ulaşabilirsiniz.

Bu pahalı bir hizmet mi? Ne kadar ödeyeceğim?
Günümüzde tecrübeli bir asistan çalıştırmanın toplam tutarı (ödeyeceğiniz asgari ücretin size olan maliyeti, yemek, yol ve vergiler gibi yasal ödenekler dahil) yaklaşık aylık 3.000TL’nin üzerindedir. Ödediğiniz bu tutarla sirketadresim.com Sanal Sekreterlik hizmetini neredeyse bir yıldan daha uzun süre boyunca alabilirsiniz. Üstelik İsti Ofis’den alacağınız hizmet, geleneksel yöntemlerle mukayese edilmeyecek; altyapı, teknoloji, profesyonellik ve imaja sahiptir.

Birden fazla şirketim var? Aynı hizmeti farklı şirketlerim için alabilir miyim?
Elbette! Küçük bir fiyat farkıyla şirketleriniz maliyetleri paylaşabilir.

Hangi ülkelere hizmet veriyorsunuz?
Türkiye sınırları içinde faaliyet gösteren ve/veya göstermek isteyen tüm dünyadan yerli ya da yabancı şirketlere, temsilcilik ya da irtibat bürolarına hizmet vermekteyiz.

Hizmet sözleşmelerinizin süresi nedir?
Deneme süresi boyunca dilediğiniz zaman anlaşmayı fesih etme hakkınız saklı kalmak üzere bir yıllık kontratlarla çalışıyoruz.

Hizmet sözleşmesinin sonunda ne oluyor?
Kontratınızın bitimine en az üç ay kala anlaşmayı fesih etme talebinizi yazılı olarak bildirmediğiniz sürece kontrat kendiliğinden yenilenmiş sayılır.

Çalışmaya nasıl başlayabilirim?
Hizmet sözleşmesini imzalamanız yeterli! Uzmanlarımız, şirketinizi ziyaret ederek talep formlarını çalışanlarınız, yöneticileriniz ya da sizinle birlikte dolduracak. Bu formlar sizi daha yakından tanımak ve taleplerinizi eksiksiz olarak yerine getirmek için operatörlerimizin eğitilmesinde kullanılacak.

Kimler Kullanır?
• Avukatlar, Avukatlık Büroları
• Finansal Danışmanlar
• Emlak Ofisleri
• Yazılım Şirketleri,
• Danışmanlık Şirketleri
• Pazarlama Şirketleri
• Free-Lance iş yapan tüm meslek grupları
• Bilgi İşlemciler
• Tekne ve yat brokerları
• Halkla İlişkiler ve Organizasyon Şirketleri
• Profesyonel Yaşam Koçları
• Eğlence Sektörü
• Home-Office çalışanlar
• İrtibat Büroları
• Kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlar
• İnsan Kaynakları Şirketleri
• İşini daha iyi, daha kurumsal, daha karlı, daha profesyonel yapmak isteyen herkes!