Uygun Fiyatlı Hazır Ofis Kiralama Seçenekleri

Uygun Fiyatlı Hazır Ofis Kiralama Seçenekleri

PAYLAŞIMLI HAZIR OFİS

İş dünyasında giderleri azaltmak ve karlılığı artırmak temel hedeflerdir. İyi bir lokasyonda müşterilerini karşılayıp toplantılar yaparak yeni müşteriler kazanmak isteyenler, ofisten daha çok sahada çalışanlar, yeni girişimciler, evden çalışanlar, küçük girişimciler, “startup”lar ve “freelance” çalışanlar, bu günlerde hazır ofisleri seçmektedirler. Bu ofisler büyük iş merkezleri/plazalarda kurulu olup, girişimcilerin önemli prestij kazanmasının yolunu açmaktadır. Hazır ofis türlerinden biri olan paylaşımlı hazır ofis konseptinde farklı firmalardan, farklı kişiler tek bir ofis alanını paylaşmaktadırlar. Bu da zaten hesaplı bir seçenek olan hazır ofisleri, genel ofis giderleri paylaşıldığı için daha da ekonomik hale getirmektedir. Yine profesyonel ve şık bir ortamda çalışılır.

Sunulan imkanlar

Prestijli ve merkezi konumdaki bir ofiste kişiye özel bir iş ortamı sunulmaktadır. Ofisler şık, modern ve kullanışlı biçimde tasarlanmaktadır. Ofislerde telefon cihazı, yazıcı-tarayıcı, fotokopi ve faks makineleri bulunmaktadır. Elektrik-su, iklimlendirme, internet hizmetlerinden yararlanılır. Çay-kahve ikramları bulunmaktadır.

Sekreterya hizmeti ile girişimci/firması adına telefonlara yanıt verilir. Bir telefon numarası tahsis edilir. Dilerse kendi mobil telefonuna yönlendirme sağlanır. Gelen fakslar, kargolar, postalar vb. gönderiler e-postayla girişimciye bildirilir.

Güvenlik hizmeti verilmektedir. Girişimciyi ziyarete gelen müşteriler karşılanır. İkramda bulunulur. Ayrıca temizlik hizmeti sunularak ofisin temizliği konusunda girişimciye bir şey kalmaz. Toplantı yapma ihtiyacı doğan paylaşımlı hazır ofis kiracısı girişimciye ve müşterisine ikram yapılır.

Avantajları

Modern ve şık dizayn edilmiş, ulaşımı kolay, merkezi bir lokasyonda bulunan bir ofisi kiralamanın maliyetlerinin yüksek olacağı, pek çok prosedür gerektiğinden çok zaman kaybedileceği bilinen bir gerçektir.

Özellikle küçük yatırımcıyı ko

Hazır ofis tutun maliyetlerinizi düşürün rahat ve konfor bir arada

ruyan paylaşımlı hazır ofis çözümünde girişimciler görünen ve gizli maliyetlere katlanmadan işlerine daha odaklanma şansı bulurlar. Sabit giderlere katlanılmayıp, elektrik-su, ısınma, internet gibi uzun prosedür gerektiren abonelik işlemleri, sözleşme imzalanması, depozito yatırılması gibi işlemlerle vakit kaybedilmez. Dekorasyon yaptırmak, mobilya almak gereksizdir.

Personel istihdamı gerektirmediğinden maaş-SGK primi-stopaj gibi giderler yapılmamaktadır. Temizlik hizmetleri, güvenlik hizmetleri ve sekreterlik hizmetleri hazır ofisi kiraya verenin sorumluluğu altındadır. Sekreterler girişimcinin adını kullanarak telefonlara yanıt verir.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.